telefon-icon2Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 512 199 360

koperta-iconLub z wykorzystaniem e-mail: biuro@interblock.pl

Kapituła Polskiego Kapitału wyróżniła “ITB” Certyfikatem Polski Kapitał, o co mogą ubiegać się firmy, które posiadają polski kapitał, płacą podatki w Polsce oraz w Polsce mają siedzibę. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy lokalną gospodarkę.

Sieć INTERBLOCK wciąż rozwijana osiągnęła obecny rozmiar. Dziś sieć ITB to kilometry światłowodów, sprawdzony sprzęt i własna infrastruktura techniczna.

Zaufaj nam i wspieraj lokalny rynek.

O Nas / Interblock

Jesteśmy lokalni i dlatego unikalni! 

 „ITB” Sp. z o.o. została zarejestrowana w styczniu 2016 roku, lecz początki działalności sięgają aż 2002 roku. Wtedy to powołane zostało Stowarzyszenie INTERBLOCK, mające na celu propagowanie dostępu do sieci Internet. INTERBLOCK przeobraziło się w działalność gospodarczą, by ostatecznie, wiele lat później, powołać „ITB” Sp. z o.o.

Od samego początku, dla ITB najważniejsza jest wysoka jakość świadczonych usług. Stale zwiększamy zasięg działania, obecnie obejmując zasięgiem sieci światłowodowej niemal całą Stalową Wolę. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim indywidualne podejście oraz elastyczność. Nie traktujemy użytkowników naszej sieci w sposób bezosobowy. Nasze usługi dostępowe realizujemy za pomocą łączy światłowodowych, w oparciu o architekturę AE/FTTx.

Naszą pracę wykonujemy z sercem, dzięki czemu zaufali nam klienci. Jesteśmy liderem wśród lokalnych dostawców Internetu w Stalowej Woli. Nasz zespół posiada wiedzę popartą doświadczeniem, a Internet i sieci to nasza wielka pasja.

Naszą misją od zawsze było, jest i będzie:

 • dawanie ludziom możliwości wyboru,
 • ochrona przed dużymi operatorami telekomunikacyjnymi i ich dominacją na rynku.

Patriotyzm i instynkt samozachowawczy, czyli dlaczego pieniądze powinny zostawać w Polsce?
Kapitał zainwestowany i główna realizacja zysków operatorów telekomunikacyjnych na lokalnym rynku:

 • Orange Polska S.A. – Francja, USA
 • Netia – Islandia, Luksemburg, Wielka Brytania, USA;
 • UPC Polska Sp. z o.o. – USA;
 • GTS Energis – Niemcy;
 • Tele2 – Szwecja
 • Play – Luksemburg, Cypr, Wielka Brytania, USA;
 • T-Mobile/Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. – Niemcy, Holandia;
 • Plus/Polkomtel S.A. – Polska;
 • Orange/Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. – Francja, USA;
 • INTERBLOCK – Polska, Stalowa Wola

Cały zysk z prowadzonej działalności jest reinwestowany w naszym mieście i kreuje rozwój naszej firmy oraz w istotny sposób wpływa na technologiczny poziom miasta Stalowa Wola. Wartość dodana w postaci know-how i tworzenie usług jest realizowane w maksymalnym możliwym zakresie lokalnie. Cały zespół INTERBLOCK to mieszkańcy Stalowej Woli, utrzymujący rodziny i wydający zarobione pieniądze w Stalowej woli i sąsiednich miastach. Kooperanci, dostawcy i firmy podwykonawcze to rodzime, lokalne firmy, wyłącznie z polskim kapitałem.

Jako mieszkańcy Stalowej Woli uważamy, że bardzo ważną kwestią jest uświadomienie konsumentom, iż wybór lokalnego przedsiębiorcy jako swojego dostawcy usług wspiera nie tylko jego finanse, ale wpływa na rozwój i bogacenie się naszych miast i w efekcie podnosi standard życia ich mieszkańców.