Oferta dla klientów indywidualnych w Stalowej Woli. Przyłącz realizowany jest poprzez światłowodową technologię xPON, gdzie „światło” dostarczane jest bezpośrednio do Użytkownika. Charakteryzuje się pasywną budową, co oznacza brak urządzeń aktywnych. Rozwiązanie zapewnia stabilne działanie, wysokie przepustowości i bezpieczeństwo.

Opłaty miesięczne za wybrany pakiet w ramach promocji
Czas trwania oferty od 02/05/2016 do odwołania


internet_e_maj

ETTH (Ethernet to the Home) INTERNET KABLOWY – Dołączenie do sieci za pośrednictwem technologii Ethernet w oparciu o stałe łącze miedziane zakończone w switchu dostępowym, portem 100Mbit/s. Kabel sieciowy UTP doprowadzany jest bezpośrednio do lokalu klienta i podłączany do komputera PC lub urządzenia typu Residential Gateway – Router, NAT, etc. Technologia stosowana w zabudowie skupionej, w budownictwie wielomieszkaniowym. Pozwala na doprowadzenie tylko usługi dostępu do Internetu.


internet_w_maj

Radiodostęp w technologii 5G INTERNET BEZPRZEWODOWY (częstotliwość radiowa 5,5Ghz) daje spore możliwości transmisyjne i gwarantuje niezawodność. Technologia ta stosowana jest w bardzo rozproszonej zabudowie jednorodzinnej, oraz wszędzie gdzie ekonomicznie nieuzasadniona jest budowa sieci światłowodowej. Technologia ta ze względu na stały wzrost zapotrzebowania na coraz szybsze pakiety, oraz dodatkowe usługi multimedialne, jest sukcesywnie zastępowana rozwiązaniami światłowodowymi FTTH


Informacje dodatkowe:

  • Cennik oraz Usługa ograniczona terytorialnie. Dostępna po rozmowie telefonicznej z biurem INTERBLOCK tel. 512 199 360 lub kontakt BOK
  • Operator nie bierze odpowiedzialności za prędkości osiągane przy połączeniu radiowym WiFi. Testy połączenia powinny odbywać się przez kabel sieciowy podłączony bezpośrednio do komputera.
  • Połączenie do sieci Internet uruchomione jest na publicznym adresie IP przydzielonym dynamicznie na czas trwania połączenia. Połączenie na publicznym adresie nie jest w żaden sposób “maskowane” (nie są blokowane żadne połączenia OD/DO użytkownika)
  • Oznaczenie światłowodowy/kablowy/bezprzewodowy informuje w jakiej technologi dostarczony jest sygnał internetowy